قیمت دستگاه الکترو سرجری

۴ بازديد

 

الکتروسرجری یکی از تجهیزات مهم و پرکاربرد در زمینه دندانپزشکی است. این دستگاه در زمینه های مختلف دندانپزشکی مورد استفاده قرار گرفته است و مزایای بسیاری را در طول فرآیند درمان ارائه می دهد. به طور کلی این دستگاه کیفیت کار دندانپزشک را افزایش داده و منجر به افزایش سرعت درمان می شود. برای اطلاع از قیمت دستگاه الکتروسرجری دندانپزشکی با کیفیت بالا به فروشگاه معتبر مدیک کالا مراجعه کنید.

دستگاه الکتروسرجری را بشناسید
دستگاه الکتروسرجری از الکترودهای مخصوص ساخته شده است. این الکترودها قابلیت های متفاوتی مانند نازک شدن، خمش و شکل دهی دارند. به همین دلیل به دندانپزشک اجازه می دهند تا به قسمت های مختلف دهان دسترسی کامل داشته باشد و بتواند روند درمان را انجام دهد.

نحوه عملکرد دستگاه الکتروسرجری
این دستگاه یک جریان الکتریکی با فرکانس بالا را به سیمی می فرستد که مقاومت نسبتا خوبی دارد و باعث گرم شدن سر پروب می شود. پس از آن دندانپزشک سر پروب را به بافت مورد نظر نزدیک می کند و زمانی که بافت و پروب در تماس مستقیم هستند، برش یا انعقاد انجام می شود. این دستگاه در انواع مختلف و مشخصات فنی آن از قبیل ولتاژ، برق، حرارت و ... تولید می شود. آنجا متفاوت هستند البته دندانپزشک می تواند اکثر تنظیمات این دستگاه را با توجه به شرایط فردی انجام دهد.

اگر قصد خرید دستگاه پیزو سرجری با قیمت مناسب و کیفیت بالا از یک فروشگاه معتبر را دارید پیشنهاد میکنیم به فروشگاه مدیک

کالامراجعه کنید.

مزایای الکتروسرجری دندان
استفاده از دستگاه های جراحی الکتریکی مزایای مختلفی را برای دندانپزشکان به همراه دارد. از جمله مهمترین آنها عبارتند از:

دسترسی آسان به قسمت های مختلف دهان
سرعت برش بالا
خونریزی را خیلی سریع متوقف کنید
از پایداری، سرعت و عمق برش مناسب و مطلوب برخوردار باشد
قابلیت برش های بسیار کوچک و باریک
قابلیت ضدعفونی کردن را داشته باشد
قیمت مقرون به صرفه تر نسبت به سایر دستگاه های مشابه
اگر در زمینه دندانپزشکی کار می کنید، خرید و استفاده از این دستگاه مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت.

کاربرد دستگاه های الکتروسرجری در دندانپزشکی
این دستگاه با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود دارای راندمان بسیار بالایی بوده و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین کاربردهای الکتروسرجری در دندانپزشکی عبارتند از:

ضایعات را حذف کنید
خونریزی مداوم را متوقف کنید
یک برش در بافت ایجاد کنید
عصب کشی دندان
سفید کردن دندان
به طور کلی باید گفت که دستگاه الکتروسرجری در حین اعمال جراحی مختلف بر روی دندان ها استفاده می شود و باعث افزایش کیفیت روند جراحی می شود.

قیمت دستگاه الکتروسرجری
قیمت دستگاه الکتروسرجری تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله برند سازنده، فروشنده محصول، مشخصات فنی، مدل دستگاه، مصالح ساختمانی و ... می باشد. بنابراین قبل از خرید بهتر است قیمت آن را از فروشگاه مطلع شوید.

نکات مهم هنگام خرید دستگاه الکتروسرجری
انواع مختلفی از این دستگاه ها در فروشگاه های لوازم پزشکی و دندانپزشکی موجود است. قبل از خرید محصول، لازم است مشخصات فنی و کیفیت ساخت آن بررسی شده و از سلامت کامل الکترودهای آن اطمینان حاصل شود. با صرف کمی دقت و حساسیت می توانید به راحتی محصولی مناسب با قیمتی مقرون به صرفه و مقرون به صرفه تهیه کنید.

فروشگاه مدیک کالا مقصد شماره یک متخصصین دندانپزشکی است که به دنبال تجهیزات دندانپزشکی پیشرفته و موثر هستند. با مجموعه ای از محصولات لوازم دندانپزشکی با کیفیت برتر در خدمت شما هستیم.

پرسش و پاسخ
مزایای استفاده از دستگاه الکتروسرجری برای دندانپزشکان چیست؟

دستگاه الکتروسرجری دارای مزایای مهمی از جمله دسترسی به نقاط سخت در دهان، سرعت برش بالا، توقف سریع خونریزی، برش های کوچک و دقیق، قابلیت ضدعفونی و همچنین هزینه کمتر نسبت به دستگاه های مشابه می باشد.

چگونه قیمت دستگاه الکتروسرجری را تعیین کنیم؟

قیمت دستگاه الکتروسرجری تحت تاثیر عواملی مانند برند سازنده، مشخصات فنی، مدل دستگاه و ... می باشد. قبل از خرید بهتر است از فروشگاه های تجهیزات پزشکی از قیمت ها مطلع شوید.

هنگام خرید دستگاه الکتروسرجری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

انواع دستگاه های الکتروسرجری در بازار موجود است. قبل از خرید باید مشخصات فنی و کیفیت ساخت دستگاه را به دقت بررسی کنید و از سلامت الکترودها اطمینان حاصل کنید. به لطف دقت و حساسیت، شما مورد مناسب را انتخاب خواهید کرد.

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.